در تمامی دوره ها وسایل و مدل به صورت رایگان در اختیار هنرجو قرار می گیرد . بعد از اتمام دوره مربیان لیستی کامل از وسایل مورد نیاز هنرجو را در اختیار آنها قرار داده و آنها میتوانند از تامین کننده های مورد اعتماد مدرسه یا از طرق دیگر تهیه نمایند.

بعد از اتمام دوره هنرجویان مدرک مدرسه زیبایی مونا بهرام را دریافت میکنند. در صورت تمایل هنرجو از طرف مدرسه به سازمان فنی و حرفه ایی معرفی میشود. آزمون فنی و حرفه ایی شامل دو مرحله تئوری و عملی است ، که بخش عملی آن در مدرسه مونا بهرام برگزار میشود و هزینه آزمون بر عهده هنرجو است.

خیر ، در صورت درخواست شما، مدرسه می‌تواند هتل ها و پانسیون های مورد اعتماد خود را معرفی نماید. هزینه هر شب اقامت بسته به انتخاب شما متفاوت است. بعد از ثبت نام شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هتل ها و پانسیون ها با مشاورین خود مدرسه در ارتباط باشید.

در صورت اعلام نیاز از سمت همکاران در حوزه زیبایی ، اولویت معرفی ، هنرجویان مدرسه زیبایی مونا بهرام خواهد بود.

هنرجویانی که در مدرسه دوره های صفر تا صد را در هر رشته ایی گذرانده اند میتوانند در دوره های مربیگری شرکت کنند. هنرجویانی که دوره را در آموزشگاه های دیگر گذرانده باشند در صورت داشتن دانش و مهارت کافی میتوانند در دوره مربیگری شرکت کنند.

دوره کارآموزی جزو دوره های تعریف شده و در حال برگزاری مدرسه زیبایی مونا بهرام است و هنرجویان میتوانند پس از اتمام دوره مبتدی در هر رشته جهت ثبت نام در دوره کارآموزی اقدام نمایند.

کلاس آپدیت مناسب کسانی است که به صورت حرفه ایی مشغول به کار هستند و در بعضی تکنیک ها و روش ها نیازمند به روز شدن یا آموزش مجدد هستند.

شرکت در دوره های مربیگری جهت یادگیری سیلابس های آموزشی مدرسه مونا بهرام و یا شرکت در آزمون تعیین سطح توسط مربیان و اخذ شرایط مورد نیاز.